Płatność i dostawa

Przelew bankowy, przy odbiorze lub za pośrednictwem systemu TPAY

Koszty wysyłki podane są w formularzu zamówienia, przy ikonach wyboru płatności. Podane ceny obowiązują za przesyłki realizowane na terenie Polski.

Produkty, które są dostępne w naszym sklepie, możesz zwrócić na podstawie Praw Konsumenta. Pamiętaj by wraz z towarem odesłać nam dowód zakupu (paragon).

Zwrot pieniędzy następuje do 14 dni roboczych od otrzymania paczki zwróconej do naszego sklepu. Klient otrzymuje zwrot pełnej kwoty wraz z kosztami wysyłki po wcześniejszym i obowiązkowym wypełnieniu krótkiego formularza zwrotu, który znajduję się na naszej stronie. Pieniądze zostaną przelane na konto bankowe którego numer klient poda w formularzu.

Tak, realizujemy dla Państwa wysyłkę za granicę.

O produktach

Systematyczne korzystanie z maty do akupresury wpływa na znaczną poprawę naszych dolegliwości, dlatego zalecamy używać maty codziennie od 10 do 15 minut, około 4 lub 5 dni w tygodniu. W zależności od uzyskania pożądanych efektów powinniśmy wydłużać czas stosowania maty do 20-40 minut.

Z dobroczynnych efektów działania mat akupresurowych mogą korzystać także dzieci, w wieku 8 lat i starsze, ale pod stałym nadzorem osoby dorosłej! Kontroluje ona, czy dziecko leży nieruchomo, identycznie, jak u osób dorosłych. Akumaty, jak każdy nasz produkt jest wysokiej jakości oraz jest w pełni bezpieczny, jeśli stosuje się go zgodnie z przeznaczeniem.
Kierowane naturalną ciekawością dzieci mogą potraktować matę jako “fajny gadżet”. W takim przypadku należy nadzorować ich kontakt z matą. Jeśli skóra dziecka okaże się delikatna i skarżyć się będzie ono na ból, należy położyć na macie cienki kawałek materiału.

Niestety, ale w czasie ciąży każdy masaż jest przeciwwskazany, z wyjątkiem specjalnych masaży dla kobiet w ciąży (w rzeczywistości jest to głaskanie). Dlatego lepiej poczekać, aż dziecko przyjdzie na świat, a następnie już korzystać z mat, wałków i innych akupresurowych przyrządów bez ograniczeń. Nasze maty wieloigłowe będą doskonałym asystentem zarówno do przywracania formy po ciąży, jak i do niwelowania bólu pleców i nie tylko.

Wszystkie produkty do akupresury znajdujące się w naszym sklepie przeznaczone są do indywidualnego użytku (podobnie jak np. grzebień czy szczoteczka do zębów), dlatego nie zalecamy dzielenia się nimi z innymi osobami ze względu na higienę osobistą. Jeśli pożyczasz komuś swoją matę akupresurową, po użyciu maty użyj specjalnych środków dezynfekujących.

W przypadku naszych produktów akupresurowych pozytywne efekty poczujecie już po pierwszym użyciu, tym bardziej zachęcamy do regularnego korzystania z AKUMAT.