Za oknem piękna pogoda, a Ty nie masz odwagi pokazać swojego ciała? Znajomi wyjeżdżają na wakacje – nad jezioro lub plażę, a Ty w lustrze skupiasz się wyłącznie na cellulicie i rozstępach na swoim ciele? Odczuwasz przez to złe samopoczucie i brakuje Ci pewności siebie? Pora z tym skończyć!

 

W artykule zamieściliśmy wiedzę nt. tego:

 • co to jest wałek Lyapko i na czym polega jego działanie, 
 • jakich efektów możesz spodziewać się po masażu, 
 • w jaki sposób wałek oddziałuje na cellulit i rozstępy.

 

To ostatnie chyba interesuje Cię najbardziej, prawda? Zapraszamy do lektury!

 

Czym jest wałek Lyapko i jak działa?

Zacznijmy od tego, że produkty Lyapko odziedziczyły swoją nazwę po ich twórcy. Dr Nikolay Lyapko – bo to właśnie o nim mowa – to doktor nauk medycznych i słynny terapeuta, którego szczególnie zafascynowała dziedzina refleksologii. Liczne badania naukowe i ciągłe zdobywanie wiedzy przyczyniło się do stworzenia produktu, który z czasem stał się bardzo popularny – wśród osób w każdym wieku i zmagających się z wieloma różnymi dolegliwościami. Wałek okazał się niezwykle skuteczny w działaniu, a efekty można było zobaczyć naprawdę szybko!

Wałki Lyapko to produkty zbudowane z trwałej gumy oraz specjalnych igieł, które powstały z niezbędnych dla organizmu metali takich jak: miedź, żelazo, cynk, nikiel czy srebro. Oczywiście – igły te, nie naruszają struktury skóry i nie powodują na niej żadnych podrażnień czy uszkodzeń. Całość została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół – tak, aby użytkownicy rollerów mogli wykonywać bezpieczny i w pełni komfortowy masaż.

Kolce umieszczone na wałkach mają za zadanie oddziaływać i naciskać na konkretne punkty na ciele. Wówczas masaż wpływa korzystnie na cały organizm. Tym samym zostaje pobudzony do łagodzenia wielu różnych dolegliwości i poprawy samopoczucia. 

I tak lata mijają, a wałki Lyapko są coraz częściej wybieranymi produktami przez klientów – również w naszym sklepie Akumata.pl. 

 

Uniwersalny wałek z kolcami Lyapko
Masaż brzucha z wałkiem Lyapko to sama przyjemność!

 

Masaż wałkiem Lyapko – efekty

Zanim przejdziemy do głównego tematu, czyli redukcji cellulitu i rozstępów za pomocą wałka Lyapko, musimy odpowiedzieć na jeszcze jedno pytanie! A mianowicie…

 

Co tak w ogóle daje masaż wałkiem?

Działanie terapeutyczne:

 • przynosi ulgę w napięciach mięśniowych, 
 • wpływa na regenerację całego organizmu,   
 • poprawia przemianę materii, 
 • łagodzi stres i napięcia nerwowe, 
 • pozwala się zrelaksować i odprężyć.

 

Działanie kosmetyczne:

 

Wałek z kolcami Lyapko - masaż nóg
Tylko systematyczny masaż wałkiem Lyapko przynosi oczekiwane efekty.

 

I na koniec zostawiamy wisienkę na torcie! Wałek Lyapko może być pomocny podczas redukcji cellulitu i rozstępów, które pojawiają się na skórze na skutek:

 • zmian hormonalnych, 
 • ciąży, 
 • gwałtownej utraty masy ciała,
 • dojrzewania, 
 • małej aktywności fizycznej. 

 

Wałek Lyapko na cellulit i rozstępy

Nadszedł czas, aby zaprezentować jeden z bestsellerów w naszym sklepie, czyli uniwersalny wałek do masażu 3,5 mm. Liczba ta określa rozstaw igieł, które zostały umieszczone na rollerze. To właśnie ten produkt jest polecany do redukcji cellulitu i rozstępów! Nadaje się on do masażu partii ciała takich jak: plecy, pośladki, uda, brzuch, kończyny, głowa czy szyja. Jak widać, ma naprawdę szerokie zastosowanie!

W miejscu, w którym będziesz wykonywać masaż, prędko zobaczysz pierwsze efekty. Jędrniejsza, zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra bez rozstępów i cellulitu jest na wyciągnięcie ręki!

 

Wałki Lyapko uniwersalne wałki z igłami 3,5
Wałek Lyapko 3,5 dostępny jest w kilku różnych kolorach, co znacznie pomaga w wyborze produktu dopasowanego do siebie.

Jak bardzo podobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Brak głosów. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz