Książki i poradniki – coś dla pasjonatów medycyny chińskiej oraz dla osób, które chcą zadbać o swój stan zdrowia, ciała i umysłu

 

Miło nam poinformować, że na naszej stronie wystartowaliśmy z nową kategorią – Książki i poradnikiW tym wpisie zapoznamy Cię bliżej z obecnie dostępnymi pozycjami książkowymi na naszej stronie. Jeżeli masz sugestię, jaka książka powinna wzbogacić naszą księgarnię, to koniecznie zostaw nam informację w komentarzu pod artykułem. Dziękujemy! 🙂

Tradycyjna Medycyna Chińska

 

Tradycyjna Medycyna Chińska jest coraz bardziej popularna na świecie. Jest ona wykorzystywana często, jako uzupełnienie medycyny konwencjonalnej. Medycyna wschodu skupia się na profilaktyce i zapobieganiu chorobom. Reprezentuje podejście holistyczne w stosunku do zdrowia człowieka.

 

rabat dla czytelników bloga akumata

 

Księgarnia Akumata – książki i poradniki dla wszystkich

 

W naszej księgarni znajdziesz zbiór książek i poradników, z dziedziny Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Autorzy książek należą do grona profesjonalistów – to lekarze i osoby, które zawodowo zajmują się medycyną wschodu. Każdy potencjalny czytelnik znajdzie na naszej stronie coś dla siebie – zarówno kobiety i mężczyźni lubiący dbać o siebie, mamy i ojcowie, kosmetyczki, fizjoterapeuci, pasjonaci Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, osoby prowadzące profesjonalne gabinety związane z medycyną wschodu, czy refleksoterapią. Odnajdą się tutaj również Ci, którzy chcą zadbać o siebie: o stan umysłu, zdrowia, ciała oraz duchowość.

 

Najpopularniejsze książki dla kobiet

 

Naszymi propozycjami, w szczególności skierowanymi do kobiet, są następujące książki: “Twarzą na Wschód. Czuj się lepiej, wyglądaj młodziej i ciesz się zdrowiem”, “Jak być młodym w każdym wieku” oraz “Masaż na co dzień”, które przywrócą Twojemu całemu organizmowi harmonię i ład. Będziesz mógł poczuć się dobrze w swoim ciele. Dowiesz się, co robić, aby uzyskać zdrowie i wyglądać młodziej. Poznasz sposób dbania o urodę w oparciu o tajniki medycyny chińskiej. Nauczysz się wykonywać masaż samodzielnie lub przy pomocy swojego partnera. Twoje ciało rozluźni się i w końcu odpocznie od codziennych problemów.

księgarnia akumata twarzą na wschód
Twarzą na Wschód – propozycja z dedykacją dla kobiet

 

Medycyna chińska na co dzień

 

“Chiński masaż i akupresura Kuan Hin” oraz “Holistyczna medycyna chińska na co dzień” to szczegółowe poradniki, które wyjaśniają podstawowe zagadnienia związane z medycyną wschodu. Wspomniane pozycje zgłębiają wiedzę na temat zastosowania akupresury, akupunktury czy ziołolecznictwa w niwelowaniu dolegliwości bólowych. Pomogą Ci poradzić sobie z wieloma rodzajami bólu oraz są praktyczną dawką wiedzy dla pasjonatów medycyny chińskiej. Prosty i zrozumiały tekst oraz szczegółowo opisane działania pozwolą zastosować Ci tajniki medycyny chińskiej w domowym zaciszu.

 

Książka na prezent

 

Książki i poradniki znajdujące się w naszym sklepie sprawdzą się również, jako idealny prezent dla kogoś kto lubi czytać, dbać o siebie czy jest fanem medycyny chińskiej. Zajrzyj do naszych propozycji i zrób komuś niespodziankę.

 

Książka i mata do akupresury – czyli jak łączyć przyjemne z pożytecznym

 

Pozycje dostępne w Księgarni na stronie Akumata.pl pozwolą Ci zwiększyć świadomość w korzystaniu z mat akupresurowych czy aplikatorów wieloigłowych. Poza tym są świetnym uzupełnieniem relaksu na akumacie. Sesja akupresurowa, wzbogacona o dobrą pozycję książkową to “prawdziwa uczta” dla naszego ciała, ducha i umysłu.

książki i poradniki akumata blog
Książki i poradniki na Akumata.pl

  

Akcja #zostańwdomu i czytaj książki

 

W związku z kryzysem epidemiologicznym dołączamy się do akcji #zostańwdomu. Wiele osób dawno nie spędzało tak dużo czasu w czterech ścianach. Niektórzy powrócili do swojego domowego zacisza z zagranicy, inni oderwali się od codziennej pracy. Świat się zatrzymał. Powinniśmy ten wolny czas dobrze wykorzystać – jak, więc go zorganizować? #zostańwdomu i czytaj książki – to nasza propozycja.

Jak bardzo podobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Brak głosów. Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz